Három aranyat is nyert Ugrai Panna

íme a VI. Hátgerinc Kupa vásárhelyi eredményeit.

A hétvégén a HÓD Úszó SE szervezésében hatodik alkalommal rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Hátgerinc Kupát – írja az Oldalvonal. A megmérettetésre külföldi egyesület is érkeztek, de az ország számos pontjáról is neveztek versenyzőket, a hát- és gyorsúszás vásárhelyi versenyére.

A Hódok részéről Ugrai Panna vitte a prímet, aki 100 méter gyorson és háton, valamint 200 háton is aranyérmet szerzett. Azonban nem csak ő végzett a dobogón. Íme a HÓD Úszó SE eredményei a VI. Hátgerinc Kupán – a dobogós eredmények aláhúzással jelöltük.

50 méteres férfi hátúszás

Jakab Dániel (2007) – 30. hely
Csuka Noel Dániel (2009) – 9. hely
Szabó Marcell (2010) – 5. hely
Rabie Ádám (2010) – 6. hely
Lénárt Imre Bálint (2010) – 9. hely
Tóbiás Endre (2010) – 10. hely
Csikós Ádám (2010) – 11. hely

50 méteres női hátúszás

Tésik Zsófia (2006) – 10. hely
Korsós Katalin (2006) – 12. hely
Csécs Lili (2006) – 24. hely
Huszár Eszter (2007) – 31. hely
Kovács Anna (2009) – 17. hely
Kozma Jázmin (2010) – 12. hely
Mérai Janka (2011) – 2. hely

50 méteres férfi gyorsúszás

Bánfi Barnabás (2005) – 32. hely
Jakab Dániel (2007) – 46. hely
Juhász Ádám (2008) – 6. hely
Balázs Gergő (2008) – 19. hely
Galli Dávid (2009) – 5. hely
Rabie Ádám (2010) – 4. hely
Lénárt Imre Bálint (2010) – 6. hely
Szabó Marcell (2010) – 8. hely
Papp Lőrinc (2010) – 10. hely
Nagy Olivér (2011) – 2. hely

50 méteres női gyorsúszás

Tésik Zsófia (2006) – 18. hely
Keresztúry Fanni Anita (2006) – 37. hely
Keresztúry Zsófia (2006) – 41. hely
Huszár Eszter (2007) – 45. hely
Szabó Nóra (2008) – 20. hely
Kovács Janka (2008) – 25. hely
Mészáros Ágota (2009) – 15. hely
Kovács Anna (2009) – 22. hely
Horváth Boglárka (2009) – 25. hely
Kozma Jázmin (2010) – 17. hely
Hamvas Rebeka (2010) – 21. hely
Hamvas Réka (2010) – 22. hely
Mérai Janka (2011) – 2. hely

100 méteres férfi hátúszás

Szabó Bence (2003) – 9. hely
Labozár Zsolt (2001) – 20. hely
Rauch Róbert (1999) – 30. hely
Barna Máté (2005) – 33. hely
Kovács Zétény (2005) – 34. hely
Kerekes Zétény (2005) – 37. hely
Horváth Ákos (2006) – 9. hely
Kancsár Ábel (2006) – 15. hely
Mag Ákos (2007) – 17. hely
Pászti Alex (2008) – 6. hely
Szabó Marcell (2010) – 4. hely

100 méteres női hátúszás

Ugrai Panna (2004) – 1. hely
Baricsa Bernadett (2005) – 21. hely
Tésik Zsófia (2006) – 3. hely
Korsós Katalin (2006) – 8. hely
Csécs Lili (2006) – 12. hely
Kürtösi Zsófi (2007) – 13. hely

100 méteres férfi gyorsúszás

Szabó Bence (2003) – 19. hely
LAbozár Zsolt (2001) – 25. hely
Rauch Róbert (1999) – 43. hely
Barna Máté (2005) – 48. hely
Kovács Zétény (2005) – 51. hely
Bánfi Barnabás (2005) – 52. hely
Kerekes Zétény (2005) – 53. hely
Horváth Ákos (2006) – 9. hely
Kancsár Ábel (2006) – 16. hely
Mag Ákos (2007) – 15. hely
Jakab Dániel (2007) – 21. hely
Pászti Alex (2008) – 6. hely
Juhász Ádám (2008) – 9. hely
Csuka Noel Dániel (2009) – 9. hely
Lénárt Imre Bálint (2010) – 6. hely

100 méteres női gyorsúszás

Ugrai Panna (2004) – 1. hely
Tésik Zsófia (2006) – 8. hely
Keresztúry Fanni Anita (2006) – 12. hely
Keresztúry Zsófia (2006) – 15. hely
Kürtösi Zsófi (2007) – 17. hely
Szabó Nóra (2008) – 23. hely
Kovács Janka (2008) – 25. hely
Mészáros Ágota (2009) – 13. hely
Kovács Anna (2009) – 17. hely
Antal Zsófia (2009) – 18. hely
Kozma Jázmin (2010) – 12. hely

200 méteres férfi hátúszás

Labozár Zsolt (2001) – 15. hely
Rauch Róbert (1999) – 16. hely
Kovács Zétény (2005) – 18. hely
Barna Máté (2005) – 19. hely
Horváth Ákos (2006) – 5. hely
Pászti Alex (2008) – 2. hely

200 méteres női hátúszás

Ugrai Panna (2004) – 1. hely
Baricsa Bernadett (2005) – 11. hely
Tésik Zsófia (2006) – 3. hely
Korsós Katalin (2006) – 7. hely
Csécs Lili (2006) – 8. hely

200 méteres férfi gyorsúszás

Labozár Zsolt (2001) – 24. hely
Barna Máté (2005) – 37. hely
Rauch Róbert (1999) – 38. hely
Kovács Zétény (2005) – 42. hely
Horváth Ákos (2006) – 8. hely
Kancsár Ábel (2006) – 14. hely
Pászti Alex (2008) – 4. hely
Juhász Ádám (2008) – 14. hely
Galli Dávid (2009) – 6. hely

200 méteres női gyorsúszás

Ugrai Panna (2004) – 3. hely
Baricsa Bernadett (2005) – 24. hely
Tésik Zsófia (2006) – 5. hely
Korsós Katalin (2006) – 6. hely
Keresztúry Zsófia (2006) – 8. hely

4×50 méteres férfi gyorsváltó

HÓD Úszó SE (2009-2008) – Juhász Ádám, Csuka Noel Dániel, Galli Dávid, Pászti Alex – 5. hely
HÓD Úszó SE (2011-2010) B – Rabie Ádám, Lénárt Imre Bálint, Nagy Olivér Szabó Marcell – 1. hely
HÓD Úszó SE (2011-2010) A – Csikós Ádám, Tóbiás Endre, Papp Lőrinc, Debretzeni-Beretzk Gellér – 3. hely

4×50 méteres női gyorsváltó

HÓD Úszó SE (2007-2006) – Csécs Lili, Keresztúry Fafnni Anita, Korsós Katalin, Tésik Zsófia – 4. hely
HÓD Úszó SE (2009-2008) – Szabó Nóra, Kovács Anna, Kovács Janka, Mészáros Ágota – 5. hely
HÓD Úszó SE (2011-2010) – Kozma Jázmin, Hamvas Réka, Hamvas Rebeka, Mérai Janka – 3. hely